Team Captains

(Login to see email and phone.)
TeamEventCaptainEmailTelephoneMobile
Beverley Albatrosses4-Board Division 1Douglas Vleeshhouwer***************
Beverley Albatrosses4-Board Division 1Douglas Vleeshhouwer***************
Beverley AlbatrossesRoss CupDouglas Vleeshhouwer***************
Beverley AlbatrossesRoss CupDouglas Vleeshhouwer***************
Beverley ArmadillosAtkinson CupDouglas Vleeshhouwer***************
Beverley Armadillos6-Board Division 1Douglas Vleeshhouwer***************
Beverley ArmadillosAtkinson CupDouglas Vleeshhouwer***************
Beverley Armadillos6-Board Division 1Douglas Vleeshhouwer***************
Beverley Beavers6-Board Division 1Gerry Johnstone***************
Beverley D4-Board Division 1Thomas Hackett***************
Beverley DRoss CupThomas Hackett***************
Beverley Knights4-Board Division 2David Gibson***************
Beverley Knights4-Board Division 2David Gibson***************
HANA Kasparov4-Board Division 2Oleg Dukalevs***************
Hull B4-Board Division 2Steve King***************
Hull BAtkinson CupDerek Sheppard***************
Hull BRoss CupSteve King***************
Hull DAtkinson CupDerek Sheppard***************
Hull D6-Board Division 2Derek Sheppard***************
Hull EAtkinson CupBryan Hesler***************
Hull FRoss CupPaul Allison***************
Hull F4-Board Division 2Paul Allison***************
Hull Futures AAtkinson CupPaul Allison***************
Hull Futures A6-Board Division 2Paul Allison***************
Hull G6-Board Division 2Shaun Moody***************
Hull GAtkinson CupShaun Moody***************
Hull JuniorsRoss CupJoe Varley***************
Hull Juniors4-Board Division 1Joe Varley***************
Hull K4-Board Division 2Shaun Moody***************
Hull KRoss CupShaun Moody***************
Hull X4-Board Division 2Steve Thrower***************
Hull X4-Board Division 2Steve Thrower***************
St Andrews AAtkinson CupAndrew Bettley***************
St Andrews AAtkinson CupAndrew Bettley***************
St Andrews A6-Board Division 1Andrew Bettley***************
St Andrews A6-Board Division 1Andrew Bettley***************
St Andrews C4-Board Division 1John Thackray***************
St Andrews C4-Board Division 1John Thackray***************
St Andrews CRoss CupJohn Thackray***************
St Andrews CRoss CupJohn Thackray***************
St Andrews DRoss CupAndrew Bettley***************
St Andrews DRoss CupAndrew Bettley***************
St Andrews D4-Board Division 2Andrew Bettley***************
TEREMOK4-Board Division 2Oleg Dukalevs***************
Victoria Dock6-Board Division 1Jim Miklevicz***************
Victoria Dock6-Board Division 1Jim Miklevicz***************
Willows A4-Board Division 1Paul E Carter***************
Withernsea4-Board Division 1John Sugden***************
Withernsea4-Board Division 1John Sugden***************