Steve Collins | W | 1318 | Sheffield B v Harrogate B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Michael I Connor | L | 1771 | Sheffield B v Calderdale B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Suhrith Yerabati | L | 1323 | Sheffield B v Alwoodley A | IM Brown Shield | Yorkshire |
Phill J Beckett | D | 1725 | SASCA A v Worksop A | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Jamie Woodhouse | W | 1622 | SASCA A v Woodseats A | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Michael Hughes | D | 1635 | SASCA B v Sheffield Nomads C | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Colin Reid | W | 1476 | SASCA B v Ecclesall C | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Benjamin Nunns | W | 1267 | SASCA B v Barnsley B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Hashim Tuffaha | D | 1504 | SASCA B v Sheffield University B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Ian Barker | W | 1555 | SASCA B v Darnall & Handsworth C | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
David Ashcroft | W | 1802 | SASCA B v Chesterfield B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
John Wiles | W | 1032 | SASCA C v SASCA D | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Sarah L White | D | 1550 | SASCA C v Woodseats D | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Matt Wardman | L | 1634 | SASCA C v Woodseats C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Les P Day | W | 1612 | SASCA C v Sheffield Nomads D | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Stefan Lewins | W | 1573 | SASCA C v Chesterfield C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Matthew J Biggs | D | 0000 | SASCA C v Hillsborough C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Chris Bailey | W | 1608 | SASCA C v Barnsley C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
John R Mercy | L | 1795 | SASCA 1 v Hillsborough | Richardson Cup | Sheffield & District Chess Association |
Michael WA Hoare | D | 1609 | Yorkshire v Staffordshire | U1850 | Counties Championship |
Chris R Tinker | W | 1694 | Wakefield v Sheffield B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Tim Humphries | L | 1881 | Chesterfield A v SASCA A | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Vasileios Pasialis | W | 1976 | Sheffield Nomads A v SASCA A | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Ionel Dragan | D | 1891 | Worksop A v SASCA A | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Luke T Smith | W | 0000 | Barnsley B v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Kevin Guo | D | 1633 | Chesterfield B v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Mohammed Arshid | W | 1554 | Darnall & Handsworth C v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Will Winlow | D | 1610 | Sheffield Nomads C v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Jago Onians | W | 0000 | Sheffield University B v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Rob Skelton | W | 1645 | Woodseats B v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
John N Stevens | D | 1571 | Barnsley C v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Kevin Guo | D | 1633 | Chesterfield C v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Shamil Khadaev | L | 1661 | Darnall & Handsworth D v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Mark Lester | W | 0000 | Hillsborough C v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
George D Boothman | W | 1642 | Ravenfield A v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Mattiangelo D'Agnese | W | 1582 | Sheffield Nomads D v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Steve Moon | W | 1559 | Woodseats C v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Luke J James | W | 0000 | Woodseats D v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
David Ashcroft | D | 1802 | Chesterfield v SASCA 1 | Richardson Cup | Sheffield & District Chess Association |