John Wiles | W | 2023-09-25 | SASCA C v SASCA D | Div 4 - Athenaeum Cup |
Sarah L White | D | 2023-10-02 | SASCA C v Woodseats D | Div 4 - Athenaeum Cup |
Phill J Beckett | D | 2023-10-03 | SASCA A v Worksop A | Div 1 - Davy Trophy |
Mohammed Arshid | W | 2023-10-09 | Darnall & Handsworth C v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
Kevin Guo | D | 2023-10-12 | Chesterfield C v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup |
John R Mercy | L | 2023-10-17 | SASCA 1 v Hillsborough | Richardson Cup |
Mark Lester | W | 2023-10-23 | Hillsborough C v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup |
John N Stevens | D | 2023-10-31 | Barnsley C v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Michael Hughes | D | 2023-11-06 | SASCA B v Sheffield Nomads C | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
David Ashcroft | D | 2023-11-16 | Chesterfield v SASCA 1 | Richardson Cup |
Rob Skelton | W | 2023-11-20 | Woodseats B v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
Matt Wardman | L | 2023-11-27 | SASCA C v Woodseats C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Jago Onians | W | 2023-11-30 | Sheffield University B v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
Shamil Khadaev | L | 2023-12-04 | Darnall & Handsworth D v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Luke T Smith | W | 2023-12-05 | Barnsley B v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
Tim Humphries | L | 2023-12-07 | Chesterfield A v SASCA A | Div 1 - Davy Trophy |
Colin Reid | W | 2023-12-11 | SASCA B v Ecclesall C | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
George D Boothman | W | 2023-12-18 | Ravenfield A v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Les P Day | W | 2024-01-15 | SASCA C v Sheffield Nomads D | Div 4 - Athenaeum Cup |
Kevin Guo | D | 2024-01-18 | Chesterfield B v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
Luke J James | W | 2024-01-22 | Woodseats D v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Stefan Lewins | W | 2024-01-29 | SASCA C v Chesterfield C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Will Winlow | D | 2024-01-30 | Sheffield Nomads C v SASCA B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
Matthew J Biggs | D | 2024-02-05 | SASCA C v Hillsborough C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Jamie Woodhouse | W | 2024-02-06 | SASCA A v Woodseats A | Div 1 - Davy Trophy |
Ionel Dragan | D | 2024-02-12 | Worksop A v SASCA A | Div 1 - Davy Trophy |
Benjamin Nunns | W | 2024-02-19 | SASCA B v Barnsley B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
Chris Bailey | W | 2024-02-26 | SASCA C v Barnsley C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Vasileios Pasialis | W | 2024-03-05 | Sheffield Nomads A v SASCA A | Div 1 - Davy Trophy |
Hashim Tuffaha | D | 2024-03-07 | SASCA B v Sheffield University B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
Steve Moon | W | 2024-03-18 | Woodseats C v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Mattiangelo D'Agnese | W | 2024-04-16 | Sheffield Nomads D v SASCA C | Div 4 - Athenaeum Cup |
Ian Barker | W | 2024-04-22 | SASCA B v Darnall & Handsworth C | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |
David Ashcroft | W | 2024-04-29 | SASCA B v Chesterfield B | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy |