Edgar George | W | 0000 | York Knights v HDCA Dewsbury | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Ben Knapman | W | 0000 | York Knights v HDCA Dewsbury | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
William Peacock | W | 1087 | York Knights v HDCA Meltham Chess Mates | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Dylan Hirst | L | 1168 | York Knights v HDCA Meltham Chess Mates | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Sofia Daysh | L | 1043 | Round 1 | 5th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Jasper Crawford | W | 0896 | Round 3 | 5th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Louis Needham | W | 1001 | Round 4 | 5th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Zhenia Belov | D | 1024 | Round 6 | 5th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Diane Dickson | W | 0000 | Round 3 | ICC - Dec Rapidplay 2023 | Ilkley Chess Centre |
Edward Freeman | W | 0964 | Round 5 | ICC - Dec Rapidplay 2023 | Ilkley Chess Centre |
Nivedik Gavinolla | W | 0712 | Round 4 | Yorkshire u18s - Round Robin | Yorkshire |
Blake Whewell | L | 1191 | Round 1 | 6th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Kaysan Abdullah | L | 1150 | Round 3 | 6th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Jai Tantry | L | 1141 | Round 5 | 6th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Thomas Hewitt | W | 0916 | Round 2 | 7th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Fin Johnson-Summers | L | 1191 | Round 3 | 7th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Nicholas Tarasenko | W | 0973 | Round 6 | 7th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Matthew Chan | L | 1061 | Harrogate Renegades v York Knights | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Pranay Sharma | W | 1407 | Harrogate Renegades v York Knights | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Dominik Pitel | W | 1312 | Hull & East Riding B v York Knights | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Philip A Wood | D | 1379 | Hull & East Riding B v York Knights | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Ben Peretz | W | 1126 | Sheffield B v York Knights | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Seth Woozer | D | 0000 | Sheffield B v York Knights | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | Yorkshire |
Jack Winter | L | 0969 | Round 2 | 5th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Fin Johnson-Summers | L | 1129 | Round 5 | 5th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Alex Rawse | L | 1304 | Round 1 | ICC - Dec Rapidplay 2023 | Ilkley Chess Centre |
Lois Northage | L | 1201 | Round 2 | ICC - Dec Rapidplay 2023 | Ilkley Chess Centre |
Cora Wainwright | L | 0982 | Round 4 | ICC - Dec Rapidplay 2023 | Ilkley Chess Centre |
Michael Ingleby | L | 0939 | Round 4 | Yorkshire u18s - Round Robin | Yorkshire |
Cora Wainwright | D | 0939 | Round 2 | 6th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
James Kennedy | W | 0937 | Round 4 | 6th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Aarav Jesu | W | 1050 | Round 6 | 6th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Daniel Patterson | W | 0947 | Round 1 | 7th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
Zhenia Belov | W | 0961 | Round 4 | 7th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |
George Garland | L | 1471 | Round 5 | 7th IGS Junior RP | Ilkley Chess Centre |