Samiksh Kayyala | W | 0000 | Round 2 | EJCOA South Yorkshire U16/U14/U12 | Sheffield Chess Centre |
Felix Lee | W | 1118 | Round 4 | EJCOA South Yorkshire U16/U14/U12 | Sheffield Chess Centre |
Aditi Acharya | W | 0000 | Round 1 | Sheffield U18 | Sheffield Chess Centre |
Patrik Krajci | W | 1238 | Round 4 | Sheffield U18 | Sheffield Chess Centre |
Alex Thorp | W | 1358 | Round 5 | Sheffield U18 | Sheffield Chess Centre |
Andrew Carden | W | 1391 | Sheffield A v York Fishergate | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Japhet Cashdan | L | 1459 | Sheffield A v York Fishergate | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Callum Whitton | W | 1534 | Sheffield A v Ilkely Immortals | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Shriaansh Ganti | L | 1783 | Sheffield A v Ilkely Immortals | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Sofia Daysh | W | 1066 | Sheffield A v Leeds Whites | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Rehan Kumar | W | 1211 | Sheffield A v Leeds Whites | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Kirin Harrington | W | 1341 | Round 2 | Sheffield Chess Centre U1750 | Sheffield Chess Centre |
Bien Cuaresma | L | 1763 | Round 4 | Sheffield Chess Centre U1750 | Sheffield Chess Centre |
Callum Cosens | W | 1699 | Round 6 | Sheffield Chess Centre U1750 | Sheffield Chess Centre |
Seth Woozeer | L | 1267 | Round 2 | U1500 2nd Chess Centre Rapid | Sheffield Chess Centre |
Hasana Garuda | W | 1246 | Round 4 | U1500 2nd Chess Centre Rapid | Sheffield Chess Centre |
Patrik Krajci | W | 1233 | Round 1 | EJCOA South Yorkshire U18/U16/U14 | Sheffield Chess Centre |
Pablo Ellis-Sanchez | W | 1021 | Round 3 | EJCOA South Yorkshire U18/U16/U14 | Sheffield Chess Centre |
Adamjeet Singh | L | 1404 | Round 5 | EJCOA South Yorkshire U18/U16/U14 | Sheffield Chess Centre |
Benjamin Layton | L | 1006 | Round 1 | EJCOA South Yorkshire U16/U14/U12 | Sheffield Chess Centre |
Anna McKenna | W | 0784 | Round 3 | EJCOA South Yorkshire U16/U14/U12 | Sheffield Chess Centre |
Mengzheng Shi | W | 1204 | Round 5 | EJCOA South Yorkshire U16/U14/U12 | Sheffield Chess Centre |
Pranavsuriya Kumarvimala | W | 1354 | Round 2 | Sheffield U18 | Sheffield Chess Centre |
Dan Joal Allwin Christopher | L | 1374 | Round 3 | Sheffield U18 | Sheffield Chess Centre |
Benedikt Pitel | L | 1567 | Hull & East Riding A v Sheffield A | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
William Bryan | W | 1449 | Hull & East Riding A v Sheffield A | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Alex Rawse | D | 1344 | Ilkley Jaguars v Sheffield A | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Samesh Chotai | W | 1384 | Ilkley Jaguars v Sheffield A | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Nathan Madzia | D | 1708 | Leeds Blues v Sheffield A | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Srivathsan Sasikumar | L | 1936 | Leeds Blues v Sheffield A | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | Yorkshire |
Paul Leonard | L | 1534 | Round 1 | Sheffield Chess Centre U1750 | Sheffield Chess Centre |
Talal Ezzo | W | 1593 | Round 3 | Sheffield Chess Centre U1750 | Sheffield Chess Centre |
Nathaniel Holroyd-Doveton | L | 1693 | Round 5 | Sheffield Chess Centre U1750 | Sheffield Chess Centre |
Alex Thorp | W | 1150 | Round 1 | U1500 2nd Chess Centre Rapid | Sheffield Chess Centre |
Ethan Ball | W | 1181 | Round 3 | U1500 2nd Chess Centre Rapid | Sheffield Chess Centre |
David Fisher | W | 1352 | Round 5 | U1500 2nd Chess Centre Rapid | Sheffield Chess Centre |
Benjamin Layton | L | 1380 | Round 2 | EJCOA South Yorkshire U18/U16/U14 | Sheffield Chess Centre |
Blake Whewell | L | 1310 | Round 4 | EJCOA South Yorkshire U18/U16/U14 | Sheffield Chess Centre |