Michael W Simmons | W | 1207 | Round 1 | Sheffield-Deaf-Internal | Sheffield Deaf Chess Club |
Mark Lester | L | 0000 | Sheffield Deaf A v Hillsborough C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Chris Bailey | L | 1608 | Sheffield Deaf A v Barnsley C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Mick Wombell | D | 1507 | Sheffield Deaf A v Ravenfield A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Lawrence Heijbroek | L | 1600 | Sheffield Deaf A v Sheffield Nomads D | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
John M Oughton | L | 1236 | Sheffield Deaf A v Darnall & Handsworth D | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Talakalukoppa Amarnath | L | 1578 | Sheffield Deaf A v Chesterfield C | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Oliver Gray | L | 1542 | Sheffield Deaf v Sheffield Nomads B | Summer League Division 3 | Sheffield & District Chess Association |
Clifford Lane | W | 1579 | Round 2 | EDCA National -Major | English Deaf Chess Association |
Darci Cooper | W | 1299 | Round 4 | EDCA National -Major | English Deaf Chess Association |
Reuben Litherland | W | 1439 | Round 2 | EDCA Online 24-1 | English Deaf Chess Association |
Ilan Dwek | L | 1631 | Round 3 | EDCA Online 24-1 | English Deaf Chess Association |
Gary Hunter | L | 1463 | Round 5 | EDCA Online 24-1 | English Deaf Chess Association |
Stephen Gibson | L | 1538 | Round 2 | Sheffield-Deaf-Internal | Sheffield Deaf Chess Club |
Darci Cooper | W | 1353 | Round 3 | Sheffield-Deaf-Internal | Sheffield Deaf Chess Club |
John N Stevens | D | 1571 | Barnsley C v Sheffield Deaf A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Ethan Fenton | L | 1379 | Darnall & Handsworth D v Sheffield Deaf A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
David Bradwell-Lilleker | D | 0000 | Hillsborough C v Sheffield Deaf A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Steven Harrison | D | 1468 | Ravenfield A v Sheffield Deaf A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Zilu Ji | W | 1079 | SASCA D v Sheffield Deaf A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Harry Heather | L | 1515 | Sheffield Nomads D v Sheffield Deaf A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Anastasia Raskin | D | 0000 | Woodseats C v Sheffield Deaf A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Connor Fairfield | W | 1255 | Woodseats D v Sheffield Deaf A | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association |
Daniel JS Sullivan | L | 2044 | Sheffield Nomads 1 v Sheffield Deaf | Richardson Cup | Sheffield & District Chess Association |
Andrew Birtwhistle | L | 1752 | Hillsborough v Sheffield Deaf | Sam Haystead Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association |
Peter J O'Connell | W | 0000 | Round 1 | EDCA National -Major | English Deaf Chess Association |
Reuben Litherland | L | 1391 | Round 3 | EDCA National -Major | English Deaf Chess Association |
Spencer Woolfe | W | 0995 | Round 5 | EDCA National -Major | English Deaf Chess Association |
Michael P Freund | D | 1732 | Round 1 | EDCA Online 24-1 | English Deaf Chess Association |
Stephen Gibson | W | 1517 | Round 4 | EDCA Online 24-1 | English Deaf Chess Association |
James George | L | 1625 | Round 6 | EDCA Online 24-1 | English Deaf Chess Association |