Marcus Fung | L | 1724 | Round 3 | S&W May 2023 Weekend Congress | Swinton & Worsley Community Chess Club |
David Kilmartin | W | 1453 | Round 5 | S&W May 2023 Weekend Congress | Swinton & Worsley Community Chess Club |
Jack Erskine-Pereira | L | 1972 | Waterloo JR1 v John Littlewood JR1 | John Ripley Handicap | Merseyside Chess Association |
Anthony J Pimblett | D | 1754 | Waterloo 1 v Aigburth 2 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Phil Ramsey | W | 1808 | Waterloo 1 v Southport 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Michael Barooah | L | 1736 | Waterloo 1 v Formby 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Paul R Evans | D | 0000 | Waterloo 1 v Wallasey B | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Dave W Leeming | D | 1743 | Waterloo 1 v Liverpool 3 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Mike J O'Mahony | W | 1724 | Waterloo 1 v Prescot & Knotty Ash 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Sanjoy K Banerjee | L | 1713 | Waterloo 7200 v Atticus 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
Adam Stoddart | W | 1728 | Waterloo 7200 v Hoylake 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
Phil Ramsey | L | 1808 | Waterloo 7200 v Southport 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
Michael Barooah | W | 1736 | Waterloo 7200 v Formby 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
David G Owens | D | 1759 | Waterloo 7200 v Prescot & Knotty Ash 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
Brendan D Kane | L | 1842 | Waterloo 7200 v Aigburth 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
Sam Jacklin | L | 1971 | Boston Spa B v Leeds University A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Roger W Jennings | L | 1900 | Boston Spa B v Rose Forgrove A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Oliver Gill | L | 2255 | Boston Spa B v Leeds A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Paul Brencher | L | 2007 | Boston Spa B v Boston Spa A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Mark W Rogerson | L | 2127 | Boston Spa B v Harrogate A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
AJ (Tony) Slinger | D | 1842 | Boston Spa B v Leeds B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Ben Leighton | W | 1682 | Calderdale B v York D | IM Brown Shield | Yorkshire |
Anastasios Nezis | L | 1756 | Calderdale B v York C | IM Brown Shield | Yorkshire |
Richard White | W | 1593 | Calderdale B v Harrogate B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Jonathon Day | W | 1723 | Calderdale B v Rose Forgrove B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Chris R Tinker | L | 1665 | Calderdale B v Wakefield | IM Brown Shield | Yorkshire |
Peter Catt | L | 1770 | Greater Manchester CCA U1850 v Yorkshire CA U1850 | U1850 | NCCU County Championship |
Marc Constantine | L | 1822 | Eccles 1 v Chorlton 1 | A Division | Manchester Chess Federation |
Allan Gardner | W | 1872 | Eccles 2 v Bolton 2 | B Division | Manchester Chess Federation |
Kieran J Newell | D | 1761 | Eccles 2 v Urmston 1 | B Division | Manchester Chess Federation |
Mahin Rughani | L | 1824 | Eccles 2 v Swinton & Worsley 3 | B Division | Manchester Chess Federation |
Neil Dee | W | 1491 | Eccles 3 v Marple 1 | D Division | Manchester Chess Federation |
Chris Gallagher | W | 1496 | Eccles 3 v Blue Club 3 | D Division | Manchester Chess Federation |
Michael J Norris | L | 1800 | Eccles 3 v Bury 1 | D Division | Manchester Chess Federation |
Joel Prittie | W | 1490 | Eccles 3 v Chorlton 4 | D Division | Manchester Chess Federation |
Hunain Malik | D | 1689 | Eccles 3 v 3Cs 4 | D Division | Manchester Chess Federation |
Andrew Beswick | L | 1652 | Eccles 2 v Chorlton 2 | Wahltuch | Manchester Chess Federation |
Jason Cruz | D | 1532 | Round 2 | S&W May 2023 Weekend Congress | Swinton & Worsley Community Chess Club |
Neil A Oddie | L | 1697 | Round 4 | S&W May 2023 Weekend Congress | Swinton & Worsley Community Chess Club |
Sai Pavan Telukuntla | D | 1674 | Huddersfield v Belgrave | Watkinsons League | Huddersfield & District Chess Association |
Dave W Leeming | D | 1743 | Liverpool 3 v Waterloo 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
David G Owens | W | 1759 | Prescot & Knotty Ash 1 v Waterloo 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Mike McGreal | W | 1841 | Skelmersdale 1 v Waterloo 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Anthony J Pimblett | D | 1754 | Aigburth 2 v Waterloo 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Phil Ramsey | D | 1808 | Southport 1 v Waterloo 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
Paul Jordan | W | 1696 | Formby 1 v Waterloo 1 | MCA Division 2 | Merseyside Chess Association |
James Clarke | W | 1600 | Formby 7200 v Waterloo 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
Kevin A Sartain | W | 1842 | Prescot & Knotty Ash 7200 v Waterloo 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
David F Pearcey | L | 1824 | Aigburth 7200 v Waterloo 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
David Stuttard | W | 1775 | Atticus 7200 v Waterloo 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
James Foy | W | 1718 | Southport 7200 v Waterloo 7200 | MCA U7200 | Merseyside Chess Association |
Richard D Hardy | D | 2006 | Boston Spa A v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Brian H Coop | W | 1888 | Harrogate A v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Andrii Huk | L | 0000 | Leeds B v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Luke Gostelow | L | 2049 | Leeds University A v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Roger W Jennings | L | 1900 | Rose Forgrove A v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Andrii Huk | W | 0000 | Leeds A v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Dominic Gallagher | L | 1695 | Rose Forgrove 4 v Boston Spa 1 | Arjay Preliminary | Leeds Chess Association |
Andrew Zigmond | W | 1632 | Harrogate 2 v Boston Spa 1 | Arjay Plate | Leeds Chess Association |
Jack Perrin | W | 1681 | Lymm A v Eccles A | WDCL Division 3 | Warrington & District Chess League |
Tim M Turner | L | 1917 | Hull & East Riding A v Calderdale A | Woodhouse Cup | Yorkshire |
Martin A Store | D | 1803 | Alwoodley A v Calderdale B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Rishab Cammanchery Krishnan | W | 1670 | Sheffield B v Calderdale B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Robert A Dean | L | 1798 | Rose Forgrove A v Calderdale B | IM Brown Shield | Yorkshire |
Les Johnson | W | 0 | Belgrave B v Hebden Bridge A | league 23/24 | Calderdale League |
Colin Frank | L | 0 | Huddersfield A v Hebden Bridge A | league 23/24 | Calderdale League |
Stan Foulkes | L | 1916 | Chorlton 2 v Eccles 2 | B Division | Manchester Chess Federation |
Alex Robinson | L | 1676 | Swinton & Worsley 2 v Eccles 2 | B Division | Manchester Chess Federation |
Chris Jardine | D | 1779 | Great Lever 1 v Eccles 2 | B Division | Manchester Chess Federation |
AJ Null | W | 1605 | Altrincham 1 v Eccles 2 | B Division | Manchester Chess Federation |
James Marshall | L | 1641 | 3Cs 4 v Eccles 3 | D Division | Manchester Chess Federation |
Jeremi Ignasiak | W | 1569 | Chorlton 4 v Eccles 3 | D Division | Manchester Chess Federation |
Robin Yeung | L | 1818 | Bury 1 v Eccles 3 | D Division | Manchester Chess Federation |
Chris Gallagher | W | 1496 | Blue Club 3 v Eccles 3 | D Division | Manchester Chess Federation |
James Marshall | L | 1641 | 3Cs 3 v Eccles 2 | Wahltuch | Manchester Chess Federation |