Hillsborough A | 3½ - 2½ | SASCA A | Mon 25th Sep 2023 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Darnall & Handsworth D | 2½ - 1½ | Hillsborough C | Mon 25th Sep 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OV |
Sheffield Deaf A | 2 - 3 | Hillsborough C | Wed 4th Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough B | 5 - 1 | Worksop B | Mon 9th Oct 2023 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Ravenfield A | 4 - 0 | Hillsborough C | Mon 9th Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA 1 | 4 - 2 | Hillsborough | Tue 17th Oct 2023 | 19:30 | Richardson Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 1 - 4 | SASCA C | Mon 23rd Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 3½ - ½ | Woodseats D | Mon 30th Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Rotherham A | 1½ - 4½ | Hillsborough B | Wed 1st Nov 2023 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 1½ - 3½ | Chesterfield C | Mon 6th Nov 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough | 6 - 0 | Sheffield Deaf | Mon 13th Nov 2023 | 19:30 | Sam Haystead Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield University A | 4 - 2 | Hillsborough B | Wed 22nd Nov 2023 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Darnall & Handsworth A | 1½ - 4½ | Hillsborough A | Mon 27th Nov 2023 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 2½ - 2½ | Barnsley C | Mon 27th Nov 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough A | 3½ - 2½ | Worksop A | Mon 4th Dec 2023 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Nomads D | 2 - 2 | Hillsborough C | Tue 5th Dec 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough B | 1½ - 4½ | Darnall & Handsworth B | Mon 11th Dec 2023 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 4 - 0 | Hillsborough C | Mon 11th Dec 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough A | 3½ - 2½ | Sheffield Nomads A | Mon 18th Dec 2023 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Chesterfield A | 4 - 2 | Hillsborough A | Thu 4th Jan 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough | 5 - 1 | Ecclesall 2 | Mon 8th Jan 2024 | 19:30 | Sam Haystead Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough B | ½ - 5½ | Sheffield Nomads B | Mon 15th Jan 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats A | 4 - 2 | Hillsborough A | Mon 22nd Jan 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 3 - 2 | Sheffield Deaf A | Mon 22nd Jan 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough A | 1 - 5 | Ecclesall A | Mon 29th Jan 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 3 - 1 | Ravenfield A | Mon 29th Jan 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough B | 2 - 4 | Barnsley A | Mon 5th Feb 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA C | 4 - 2 | Hillsborough C | Mon 5th Feb 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Barnsley | 2½ - 3½ | Hillsborough | Thu 15th Feb 2024 | 19:30 | Sam Haystead Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough B | 3 - 3 | Rotherham A | Mon 19th Feb 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats D | 3 - 3 | Hillsborough C | Mon 19th Feb 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough B | 2½ - 3½ | Sheffield University A | Mon 26th Feb 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OV |
Hillsborough A | 4 - 2 | Darnall & Handsworth A | Mon 4th Mar 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Chesterfield C | 4½ - 1½ | Hillsborough C | Thu 7th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Ecclesall B | 3 - 3 | Hillsborough B | Wed 13th Mar 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Worksop A | 4 - 2 | Hillsborough A | Mon 18th Mar 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Barnsley C | 4½ - 1½ | Hillsborough C | Tue 19th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Darnall & Handsworth B | 2 - 4 | Hillsborough B | Mon 25th Mar 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | ½ - 3½ | Sheffield Nomads D | Mon 25th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Ecclesall A | 3 - 3 | Hillsborough A | Wed 27th Mar 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Nomads A | 5½ - ½ | Hillsborough A | Tue 2nd Apr 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough B | 4 - 2 | Ecclesall B | Mon 8th Apr 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA D | 1 - 3 | Hillsborough C | Mon 8th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA D | 1 - 3 | Hillsborough C | Mon 8th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough A | 3½ - 2½ | Woodseats A | Mon 15th Apr 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 2½ - 1½ | Darnall & Handsworth D | Mon 15th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Nomads B | 5 - 1 | Hillsborough B | Tue 16th Apr 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough A | 2 - 4 | Chesterfield A | Mon 22nd Apr 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Worksop B | 1 - 5 | Hillsborough B | Mon 29th Apr 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 3 - 1 | Woodseats C | Mon 29th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA A | 4 - 2 | Hillsborough A | Tue 30th Apr 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Barnsley A | 2 - 4 | Hillsborough B | Tue 7th May 2024 | 19:30 | Div 2 - Weston Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |