Ilkley Dragons | 3½ - 4½ | York B | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Huddersfield | 3 - 5 | Calderdale A | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Leeds A | 4 - 4 | Hull & East Riding A | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Sheffield A | 8 - 0 | Bradford A | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Rose Forgrove B | 4 - 4 | Wakefield | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Alwoodley A | 6½ - 1½ | Calderdale B | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Sheffield B | 5½ - 2½ | Harrogate B | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
York C | 2 - 6 | Rose Forgrove A | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Alwoodley B | 3 - 3 | Leeds B | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Holmfirth | 1½ - 4½ | Doncaster | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Harrogate C | 2½ - 3½ | Ilkley Knights | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Bradford B | 2½ - 3½ | Dewsbury | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
West Leeds | 1½ - 4½ | Settle | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Harrogate | 2 - 2 | Ilkley Knights | Sat 16th Sep 2023 | 14:30 | Reserve Match | OU |
York D | 2 - 6 | Hull & East Riding B | Sun 17th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
York A | 4½ - 3½ | Harrogate A | Sat 23rd Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Saltaire | 5½ - ½ | Meltham | Sat 23rd Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Harrogate A | 4 - 4 | Ilkley Dragons | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Bradford A | 3 - 5 | York A | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Hull & East Riding A | 4 - 4 | Sheffield A | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Calderdale A | 3½ - 4½ | Leeds A | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
York B | 4 - 4 | Huddersfield | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Rose Forgrove A | 6½ - 1½ | Rose Forgrove B | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Harrogate B | 4 - 3 | York C | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Hull & East Riding B | 4½ - 3½ | Sheffield B | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Calderdale B | 3 - 5 | York D | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Wakefield | 4 - 4 | Alwoodley A | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Ilkley Knights | 5 - 1 | Alwoodley B | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Leeds B | 5 - 1 | York E | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Doncaster | 5 - 1 | Harrogate C | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Settle | 2 - 4 | Saltaire | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Meltham | 2 - 4 | Dewsbury | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
West Leeds | 6 - 0 | Bradford B | Sat 30th Sep 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Ilkley Dragons | 3½ - 4½ | Huddersfield | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Leeds A | 2½ - 5½ | York B | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Sheffield A | 7 - 1 | Calderdale A | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
York A | 3 - 5 | Hull & East Riding A | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Harrogate A | 5½ - 2½ | Bradford A | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Rose Forgrove B | 4½ - 3½ | Alwoodley A | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
York D | 4 - 4 | Wakefield | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Sheffield B | 4½ - 3½ | Calderdale B | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
York C | 3 - 5 | Hull & East Riding B | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Rose Forgrove A | 7 - 1 | Harrogate B | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Alwoodley B | 2½ - 3½ | York E | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Holmfirth | ½ - 5½ | Harrogate C | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Doncaster | 3½ - 2½ | Ilkley Knights | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Settle | 2½ - 3½ | Meltham | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Dewsbury | 2½ - 3½ | West Leeds | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Saltaire | ½ - 5½ | Bradford B | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Holmfirth | 1 - 3 | Harrogate | Sat 14th Oct 2023 | 14:30 | Reserve Match | OU |
Harrogate C | 3 - 3 | Alwoodley B | Sat 4th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
York E | 2 - 4 | Holmfirth | Sat 4th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Leeds B | 3½ - 2½ | Ilkley Knights | Sat 4th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Harrogate | 0 - 4 | Alwoodley | Sat 4th Nov 2023 | 14:30 | Reserve Match | OU |
Hull & East Riding A | 7 - 1 | Sheffield A | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
York Fishergate | 1 - 7 | Leeds Blues | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OV |
Ilkely Immortals | 6 - 2 | Leeds Yellows | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OV |
Ilkley Jaguars | 1 - 7 | York Chessnuts | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OV |
HDCA Holmfirth Gambiteers | 6 - 2 | Leeds Whites | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OV |
Hull & East Riding B | 7 - 1 | Leeds Greens | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OV |
HDCA Meltham Chess Mates | 1½ - 6½ | Sheffield B | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OV |
Harrogate Renegades | 5½ - 2½ | York Knights | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Ilkley Quicksilver | 2½ - 5½ | Wakefield Wolves | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
HDCA Dewsbury | 5 - 3 | Hull & East Riding C | Sun 5th Nov 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OV |
York Chessnuts | 2½ - 5½ | Hull & East Riding A | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Leeds Blues | 4½ - 3½ | Ilkely Immortals | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OV |
Leeds Yellows | 3 - 5 | HDCA Holmfirth Gambiteers | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OV |
Leeds Whites | 2 - 6 | Ilkley Jaguars | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OV |
Sheffield A | 6 - 2 | York Fishergate | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OV |
Sheffield B | 4 - 4 | Hull & East Riding B | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OV |
Wakefield Wolves | 3 - 5 | Harrogate Renegades | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OV |
York Knights | 5 - 3 | HDCA Dewsbury | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OV |
Hull & East Riding C | 4 - 4 | Ilkley Quicksilver | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OV |
Leeds Greens | 4 - 4 | HDCA Meltham Chess Mates | Sun 5th Nov 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OV |
Ilkley Dragons | 4 - 4 | Leeds A | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Sheffield A | 5½ - 2½ | Huddersfield | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
York A | 6 - 2 | York B | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Bradford A | 2½ - 5½ | Hull & East Riding A | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Rose Forgrove B | 3½ - 4½ | York D | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Sheffield B | 3½ - 4½ | Alwoodley A | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
York C | 5½ - 2½ | Wakefield | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Rose Forgrove A | 5 - 3 | Calderdale B | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Harrogate B | 2½ - 5½ | Hull & East Riding B | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Alwoodley B | 0 - 6 | Doncaster | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
York E | 1 - 5 | Ilkley Knights | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Holmfirth | 1½ - 4½ | Leeds B | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Dewsbury | 4½ - 1½ | Settle | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Bradford B | 1 - 5 | Meltham | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
West Leeds | 3½ - 2½ | Saltaire | Sat 18th Nov 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Bradford A | 5 - 3 | Ilkley Dragons | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Hull & East Riding A | 5½ - 2½ | Harrogate A | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Calderdale A | 3½ - 4½ | York A | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
York B | 2½ - 5½ | Sheffield A | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Huddersfield | 5 - 3 | Leeds A | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Harrogate B | 3 - 5 | Rose Forgrove B | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Hull & East Riding B | 3 - 5 | Rose Forgrove A | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Calderdale B | 2 - 6 | York C | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Wakefield | 5 - 3 | Sheffield B | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Alwoodley A | 4½ - 3½ | York D | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Doncaster | 6 - 0 | York E | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Ilkley Knights | 3½ - 2½ | Holmfirth | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Leeds B | 5½ - ½ | Harrogate C | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Meltham | 4 - 2 | West Leeds | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Saltaire | 4 - 2 | Dewsbury | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Settle | 3½ - 2½ | Bradford B | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Ilkley Knights | 1 - 1 | Holmfirth | Sat 2nd Dec 2023 | 14:30 | Reserve Match | OU |
HDCA Meltham Chess Mates | 4 - 4 | Hull & East Riding C | Sun 10th Dec 2023 | 19:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Hull & East Riding A | 7½ - ½ | Ilkely Immortals | Sun 10th Dec 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
HDCA Holmfirth Gambiteers | 1½ - 6½ | Leeds Blues | Sun 10th Dec 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Ilkley Jaguars | 3½ - 4½ | Sheffield A | Sun 10th Dec 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Leeds Yellows | 0 - 8 | York Chessnuts | Sun 10th Dec 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
York Fishergate | 5½ - 2½ | Leeds Whites | Sun 10th Dec 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Harrogate Renegades | 3½ - 4½ | Sheffield B | Sun 10th Dec 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Hull & East Riding B | 4½ - 3½ | York Knights | Sun 10th Dec 2023 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Leeds Blues | 1 - 7 | Hull & East Riding A | Sun 10th Dec 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
York Chessnuts | 5½ - 2½ | HDCA Holmfirth Gambiteers | Sun 10th Dec 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Sheffield A | 1 - 7 | Ilkely Immortals | Sun 10th Dec 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
York Fishergate | 3 - 5 | Ilkley Jaguars | Sun 10th Dec 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Leeds Whites | 4 - 4 | Leeds Yellows | Sun 10th Dec 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Hull & East Riding B | 2½ - 5½ | Harrogate Renegades | Sun 10th Dec 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Sheffield B | 7 - 1 | HDCA Dewsbury | Sun 10th Dec 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Wakefield Wolves | 7 - 1 | HDCA Meltham Chess Mates | Sun 10th Dec 2023 | 12:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Harrogate A | 5 - 3 | Calderdale A | Sat 13th Jan 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Alwoodley B | 2½ - 3½ | Holmfirth | Sat 13th Jan 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
York E | 4 - 2 | Harrogate C | Sat 13th Jan 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
York | 3 - 1 | Harrogate | Sat 13th Jan 2024 | 14:30 | Reserve Match | OU |
Hull & East Riding A | 4½ - 3½ | Ilkley Dragons | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Calderdale A | 3½ - 4½ | Bradford A | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
York B | 4 - 4 | Harrogate A | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Huddersfield | 3 - 5 | York A | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Leeds A | 2 - 6 | Sheffield A | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Hull & East Riding B | 5½ - 2½ | Rose Forgrove B | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Calderdale B | 6 - 2 | Harrogate B | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Wakefield | 4 - 4 | Rose Forgrove A | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Alwoodley A | 4 - 4 | York C | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
York D | 3 - 5 | Sheffield B | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Doncaster | 4½ - 1½ | Leeds B | Sat 27th Jan 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Hull & East Riding A | 3½ - 4½ | HDCA Holmfirth Gambiteers | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Leeds Blues | 5 - 3 | York Chessnuts | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Ilkely Immortals | 6½ - 1½ | York Fishergate | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Ilkley Jaguars | 2 - 6 | Leeds Yellows | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Sheffield A | 5 - 3 | Leeds Whites | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Hull & East Riding A | 5 - 3 | Ilkley Jaguars | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Sheffield B | 4½ - 3½ | Wakefield Wolves | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Harrogate Renegades | 3 - 5 | HDCA Dewsbury | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Hull & East Riding B | 5½ - 2½ | Hull & East Riding C | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
York Knights | 6½ - 1½ | HDCA Meltham Chess Mates | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Ilkley Quicksilver | 6½ - 1½ | Leeds Greens | Sun 11th Feb 2024 | 10:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Leeds Blues | 6½ - 1½ | Sheffield A | Sun 11th Feb 2024 | 13:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Ilkely Immortals | 3 - 5 | HDCA Holmfirth Gambiteers | Sun 11th Feb 2024 | 13:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
York Chessnuts | 8 - 0 | Leeds Whites | Sun 11th Feb 2024 | 13:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
York Fishergate | 2½ - 5½ | Leeds Yellows | Sun 11th Feb 2024 | 13:00 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 1 | OU |
Sheffield B | 1½ - 6½ | York Knights | Sun 11th Feb 2024 | 13:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Hull & East Riding B | 3 - 5 | Wakefield Wolves | Sun 11th Feb 2024 | 13:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Harrogate Renegades | 4 - 4 | Hull & East Riding C | Sun 11th Feb 2024 | 13:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
HDCA Dewsbury | 3 - 5 | Ilkley Quicksilver | Sun 11th Feb 2024 | 13:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Leeds Greens | 1 - 7 | HDCA Meltham Chess Mates | Sun 11th Feb 2024 | 13:30 | Yorkshire u18s Team Championship - Division 2 | OU |
Ilkley Dragons | 4½ - 3½ | Sheffield A | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
York A | 4½ - 3½ | Leeds A | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Harrogate A | 6 - 2 | Huddersfield | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Bradford A | 8 - 0 | York B | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Hull & East Riding A | 6 - 2 | Calderdale A | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Rose Forgrove B | 1½ - 6½ | Sheffield B | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
York C | 3½ - 4½ | York D | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Rose Forgrove A | 4 - 4 | Alwoodley A | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Harrogate B | 4½ - 3½ | Wakefield | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Hull & East Riding B | 8 - 0 | Calderdale B | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Leeds B | 2½ - 3½ | Dewsbury | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Saltaire | 3 - 3 | Holmfirth | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Doncaster | 6 - 0 | West Leeds | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
York E | 6 - 0 | Bradford B | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Settle | 5 - 1 | Alwoodley B | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Harrogate C | 3 - 3 | Meltham | Sat 17th Feb 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Holmfirth | 4½ - 1½ | Dewsbury | Sat 16th Mar 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Ilkley Knights | 5½ - ½ | West Leeds | Sat 16th Mar 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Saltaire | 0 - 0 | Doncaster | Sat 23rd Mar 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Calderdale A | 0 - 0 | Ilkley Dragons | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
York B | 0 - 0 | Hull & East Riding A | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Huddersfield | 0 - 0 | Bradford A | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Leeds A | 0 - 0 | Harrogate A | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Sheffield A | 0 - 0 | York A | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Calderdale B | 0 - 0 | Rose Forgrove B | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Wakefield | 0 - 0 | Hull & East Riding B | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Alwoodley A | 0 - 0 | Harrogate B | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
York D | 0 - 0 | Rose Forgrove A | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Sheffield B | 0 - 0 | York C | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
West Leeds | 0 - 0 | Leeds B | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Dewsbury | 0 - 0 | Doncaster | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Ilkley Knights | 0 - 0 | Saltaire | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Bradford B | 0 - 0 | Alwoodley B | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Harrogate C | 0 - 0 | Settle | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Meltham | 0 - 0 | York E | Sat 6th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
York A | 0 - 0 | Ilkley Dragons | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Harrogate A | 0 - 0 | Sheffield A | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Bradford A | 0 - 0 | Leeds A | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Hull & East Riding A | 0 - 0 | Huddersfield | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
Calderdale A | 0 - 0 | York B | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Woodhouse Cup | OU |
York C | 0 - 0 | Rose Forgrove B | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Rose Forgrove A | 0 - 0 | Sheffield B | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Harrogate B | 0 - 0 | York D | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Hull & East Riding B | 0 - 0 | Alwoodley A | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Calderdale B | 0 - 0 | Wakefield | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | IM Brown Shield | OU |
Leeds B | 0 - 0 | Saltaire | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
West Leeds | 0 - 0 | Holmfirth | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Bradford B | 0 - 0 | Harrogate C | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
York E | 0 - 0 | Settle | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Meltham | 0 - 0 | Alwoodley B | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |
Dewsbury | 0 - 0 | Ilkley Knights | Sat 20th Apr 2024 | 14:30 | Silver Rook | OU |