Cameron H Holt | L | 0000 | West Leeds v Leeds C | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Alexander Greenhough | W | 1564 | West Leeds v Leeds University B | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Richard Finney | L | 1585 | West Leeds v Rose Forgrove C | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Liam Kennedy | L | 1390 | West Leeds v Alwoodley C | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Steve A Spencer | D | 0000 | West Leeds v Rose Forgrove B | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Dominic Lodge | L | 0000 | West Leeds v Alwoodley B | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Peter Galloway | D | 1459 | West Leeds v Leeds M1 | Mini League | Leeds Chess Association |
S Neil Bolton | W | 1357 | West Leeds v Rose Forgrove M1 | Mini League | Leeds Chess Association |
Luis Virgos Matilla | L | 1470 | West Leeds v Leeds M2 | Mini League | Leeds Chess Association |
Rahul Sharma | L | 0000 | Round 2 | Kenneth Appleby (U1700) | Leeds Chess Association |
Ben Deith | L | 0000 | West Leeds v Settle | Silver Rook | Yorkshire |
Nicholas Waite | L | 1375 | West Leeds v Saltaire | Silver Rook | Yorkshire |
Stephen Firth | L | 1711 | West Leeds v Leeds B | Silver Rook | Yorkshire |
Colin Frank | L | 1626 | West Leeds v Holmfirth | Silver Rook | Yorkshire |
Loganigilesh Karthik | W | 1370 | Q Gardens Laser Cutters v Bingley & Keighley C | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Richard Zaidman | L | 1634 | Q Gardens Dark Horses v Bingley & Keighley A | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Ellis Howard | W | 1666 | Q Gardens Laser Cutters v South Bradford A | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Ian Goater | L | 1476 | Q Gardens Laser Cutters v Bingley & Keighley A | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Nick Mullan | D | 1548 | Q Garden Laners v South Bradford C | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Oliver Tatlow | D | 1528 | Q Garden Laners v Saltaire Fannys | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Brendan Smith | L | 1077 | Q Garden Laners v Chess Centre Basilisks | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Ralph Barraclough | L | 1567 | Q Garden Laners v Bingley & Keighley B | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Zac Nelson | D | 1402 | Q Gardens C v Bingley & Keighley C | Division 3 | Bradford and District Chess Association |
Carl Monk | L | 0000 | Q Gardens C v Chess Centre Crusaders | Division 3 | Bradford and District Chess Association |
Derrick J Mason | W | 1441 | Q Gardens C v Shipley | Division 3 | Bradford and District Chess Association |
Tim Appleyard | W | 1172 | Round 2 | Bak | Bradford and District Chess Association |
Joe Barraclough | L | 1703 | Round 4 | Bak | Bradford and District Chess Association |
Pradeep Bhosale | L | 1640 | Rose Forgrove C v West Leeds | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Izzy Jacobs | D | 0000 | Alwoodley C v West Leeds | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Matt Jones | L | 1755 | Rose Forgrove B v West Leeds | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Adam Bleakley | L | 1484 | Alwoodley B v West Leeds | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Luis Virgos Matilla | L | 1491 | Leeds C v West Leeds | League Division 2 | Leeds Chess Association |
William Bennett | L | 0000 | Leeds University B v West Leeds | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Phil Higgins | L | 1288 | Boston Spa C v West Leeds | League Division 2 | Leeds Chess Association |
Chris Tatham | L | 1588 | Boston Spa M1 v West Leeds | Mini League | Leeds Chess Association |
Edward Rivlin | W | 1332 | Round 3 | Kenneth Appleby (U1700) | Leeds Chess Association |
Jesse Baggett-Lahav | D | 1594 | Round 4 | Kenneth Appleby (U1700) | Leeds Chess Association |
Nathan Everitt | L | 1812 | Leeds University 1 v West Leeds | Arjay Trophy | Leeds Chess Association |
Michael A Fox | D | 1616 | Dewsbury v West Leeds | Silver Rook | Yorkshire |
William Peacock | L | 1313 | Meltham v West Leeds | Silver Rook | Yorkshire |
Gary Corcoran | L | 1692 | Ilkley Knights v West Leeds | Silver Rook | Yorkshire |
Lee Boyes | L | 1574 | Bingley & Keighley B v Q Gardens Dark Horses | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Ed Strudwick | D | 0000 | Chess Centre Basilisks v Q Garden Laners | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Ralph Barraclough | L | 1575 | Bingley & Keighley B v Q Garden Laners | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Mohammad Abdulhamid | D | 1754 | South Bradford B v Q Garden Laners | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Simon Fitzgerald | W | 1101 | Saltaire Llamas v Q Gardens C | Division 3 | Bradford and District Chess Association |
Perry Evans | L | 1617 | Bingley & Keighley C v Q Gardens C | Division 3 | Bradford and District Chess Association |
Barry Thompson | W | 1201 | Undercliffe C v Q Gardens C | Division 3 | Bradford and District Chess Association |
Amandeep Singh | W | 1317 | Round 1 | Bak | Bradford and District Chess Association |
Loganigilesh Karthik | D | 1469 | Round 3 | Bak | Bradford and District Chess Association |
Kenneth L Marsden | L | 1363 | Round 5 | Bak | Bradford and District Chess Association |