Paul May | D | 1828 | Leeds B v Boston Spa A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Patrick Joseph | L | 1894 | Leeds B v Leeds University A | League Division 1 | Leeds Chess Association |
John Grasham | W | 1604 | Leeds A v Boston Spa B | League Division 1 | Leeds Chess Association |
Anastasios Nezis | D | 1721 | Bradford A v York A | Woodhouse Cup | Yorkshire |
Keith Thompson | D | 1880 | Bradford A v Hull & East Riding A | Woodhouse Cup | Yorkshire |
Henry Saunders | W | 1591 | Bradford B v Harrogate C | Silver Rook | Yorkshire |
Paul Kadzionis | D | 1484 | Bingley & Keighley A v Undercliffe C | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Dominic Gallagher | W | 1725 | Bingley & Keighley A v Q Gardens YSS | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Paul Solomons | L | 1880 | Bingley & Keighley A v South Bradford B | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Nick Mullan | W | 1560 | Bingley & Keighley A v South Bradford C | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
John K Holliday | W | 1632 | Bingley & Keighley A v Saltaire Fannys | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
John Tate | L | 1487 | Bingley & Keighley A v Chess Centre Basilisks | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Joe Barraclough | W | 1701 | Bingley & Keighley A v Bingley & Keighley B | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Mark D Crowther | L | 2160 | Round 3 | Barnett | Bradford and District Chess Association |
Mohammad Abdulhamid | D | 1744 | Round 5 | Barnett | Bradford and District Chess Association |
Daniel JS Sullivan | L | 2044 | Sheffield A v Bradford A | Woodhouse Cup | Yorkshire |
Cameron Funnell | L | 1827 | Harrogate A v Bradford A | Woodhouse Cup | Yorkshire |
David A Patrick | W | 1808 | Calderdale A v Bradford A | Woodhouse Cup | Yorkshire |
Gary Hinchcliffe | D | 1835 | Huddersfield v Bradford A | Woodhouse Cup | Yorkshire |
Mike Edbury | W | 1606 | Settle v Bradford B | Silver Rook | Yorkshire |
Dominic Gallagher | D | 1722 | Q Gardens Dark Horses v Bingley & Keighley A | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Angel A Gonzales | W | 1586 | Q Gardens Laser Cutters v Bingley & Keighley A | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Gary Corcoran | L | 1695 | Saltaire Bargemen v Bingley & Keighley A | Clough (Handicap) | Bradford and District Chess Association |
Les Johnson | W | 1678 | Q Garden Laners v Bingley & Keighley A | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Jon Hinds | W | 1424 | Chess Centre Basilisks v Bingley & Keighley A | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Joe Barraclough | L | 1747 | Bingley & Keighley B v Bingley & Keighley A | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Mohammad Abdulhamid | D | 1760 | South Bradford B v Bingley & Keighley A | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Nick Mullan | W | 1550 | South Bradford C v Bingley & Keighley A | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
Graham N Redmond | L | 1779 | Saltaire Fannys v Bingley & Keighley A | Division 2 | Bradford and District Chess Association |
David Barlow | L | 2075 | Round 1 | Barnett | Bradford and District Chess Association |
Fazal Rabbi | W | 1733 | Round 2 | Barnett | Bradford and District Chess Association |
Phil R Watson | L | 2159 | Round 4 | Barnett | Bradford and District Chess Association |