Skip to main content
Secondary menu
ECF Home
ECF Contact
LMS Contact
LMS Home
LMS - Cleveland Chess Association
You are here
Cleveland Chess Association
Main menu
Home
Fixtures
League Tables
Previous Seasons
Team Captains
Reports
Admin
Contact
Not Logged in
Login
|
Forgot Password
|
Help
Events
2023-24
Today's Fixtures
A&B Division
Top Half A&B Division
Bottom Half A&B Division
C Division
D Division
Tom Wise Memorial Cup
Jeremey Burnett Plate
Redcar Club championship
Middlesbrough Club Championship
Help
ECF League Management System
Team Captains
Team Captains
(Login to see email and phone.)
Team
Event
Captain
Email
Telephone
Mobile
Billingham Synthonia A
A&B Division
Paul Weightman
*****
*****
*****
Billingham Synthonia A
Bottom Half A&B Division
Paul Weightman
*****
*****
*****
Billingham Synthonia A
Jeremey Burnett Plate
Paul Weightman
*****
*****
*****
Billingham Synthonia A
Tom Wise Memorial Cup
Paul Weightman
*****
*****
*****
Billingham Synthonia B
A&B Division
Darren Donnison
*****
*****
*****
Billingham Synthonia B
Jeremey Burnett Plate
Darren Donnison
*****
*****
*****
Billingham Synthonia B
Bottom Half A&B Division
Darren Donnison
*****
*****
*****
Billingham Synthonia C
C Division
Bernard Callaghan
*****
*****
*****
Billingham Synthonia D
D Division
Graham Edwards
*****
*****
*****
Billingham Synthonia E
D Division
Nicola Britton
*****
*****
*****
Darlington A
Top Half A&B Division
Kevin Wilson
*****
*****
*****
Darlington A
A&B Division
Kevin Wilson
*****
*****
*****
Darlington B
A&B Division
Dominic Leigh
*****
*****
*****
Darlington C
C Division
Richard Kuby
*****
*****
*****
Darlington D
D Division
Mark Turner
*****
*****
*****
Great Ayton A
Top Half A&B Division
Kegan Harrison
*****
*****
*****
Great Ayton A
Tom Wise Memorial Cup
Kegan Harrison
*****
*****
*****
Great Ayton A
A&B Division
Kegan Harrison
*****
*****
*****
Great Ayton B
A&B Division
Andrew Goldsmith French
*****
*****
*****
Great Ayton B
Jeremey Burnett Plate
Andrew Goldsmith French
*****
*****
*****
Great Ayton B
Bottom Half A&B Division
Andrew Goldsmith French
*****
*****
*****
Great Ayton C
C Division
gordon dickinson
*****
*****
*****
Hartlepool A
A&B Division
Peter Harker
*****
*****
*****
Hartlepool B
C Division
Graham Matthews
*****
*****
*****
Hartlepool B
Jeremey Burnett Plate
Peter Harker
*****
*****
*****
Hartlepool C
D Division
Ed Lightfoot
*****
*****
*****
Middlesbrough Bishops
C Division
Robbie Brown
*****
*****
*****
Middlesbrough Knights
Jeremey Burnett Plate
Nikhil Bhandari
*****
*****
*****
Middlesbrough Knights
Bottom Half A&B Division
Nikhil Bhandari
*****
*****
*****
Middlesbrough Rooks
Top Half A&B Division
Giuseppe Magazzu
*****
*****
*****
Middlesbrough Rooks
Tom Wise Memorial Cup
Giuseppe Magazzu
*****
*****
*****
Redcar B
D Division
Dave Baillie
*****
*****
*****
Thornaby Aces
Top Half A&B Division
Francis Batchelor
*****
*****
*****
Thornaby Aces
A&B Division
Francis Batchelor
*****
*****
*****
Thornaby Aces
Tom Wise Memorial Cup
Francis Batchelor
*****
*****
*****
Thornaby B52's
Bottom Half A&B Division
Chris Swales
*****
*****
*****
Thornaby Bombers
A&B Division
Joe McGinnis
*****
*****
*****
Thornaby Bombers
Jeremey Burnett Plate
Joe McGinnis
*****
*****
*****
Thornaby Bombers
Bottom Half A&B Division
Joe McGinnis
*****
*****
*****
Thornaby Cadets
C Division
Chris Swales
*****
*****
*****
Thornaby Challengers
C Division
Francis Batchelor
*****
*****
*****
Thornaby Comets
C Division
Malcolm Goldspink
*****
*****
*****
Thornaby Destroyers
D Division
Tim Hind
*****
*****
*****
Thornaby Dynasties
D Division
Geoff Mann
*****
*****
*****
Thornaby Juniors
D Division
Chris Swales
*****
*****
*****