Bury Area Chess League - Late Matches

EventHome TeamAway TeamDate
Division 1Bury St Edmunds CobrasCambridge ChoristersThu 2nd Apr 2020
Division 1Bury St Edmunds CobrasLinton LeopardsThu 23rd Apr 2020
Division 1Bury St Edmunds ScarabsCambridge ChoristersThu 19th Mar 2020
Division 1Cambridge ChoristersLinton LlamasWed 6th May 2020
Division 1Cambridge ExaminersLinton LeopardsWed 18th Mar 2020
Division 1Cambridge ExaminersLinton LlamasWed 1st Apr 2020
Division 1Ely Beet BishopsLinton LlamasMon 16th Mar 2020
Division 1Ely Beet BishopsCambridge ExaminersMon 20th Apr 2020
Division 1Ely Beet BishopsBury St Edmunds CobrasMon 4th May 2020
Division 1Linton LeopardsEly Beet BishopsTue 31st Mar 2020
Division 1Linton LeopardsBury St Edmunds ScarabsTue 5th May 2020
Division 1Linton LlamasBury St Edmunds ScarabsTue 21st Apr 2020
Division 2Bury St Edmunds HornetsCambridge DonsThu 30th Apr 2020
Division 2Bury St Edmunds VipersCambridge OddfellowsThu 9th Apr 2020
Division 2Cambridge GownsBury St Edmunds VipersWed 29th Apr 2020
Division 2Cambridge OddfellowsBury St Edmunds HornetsWed 18th Mar 2020
Division 2Ely Beet RooksBury St Edmunds HornetsMon 6th Apr 2020
Division 2Linton LionsCambridge DonsTue 7th Apr 2020
Division 2Linton LionsEly Beet RooksTue 28th Apr 2020
Division 2Linton LorisCambridge GownsTue 7th Apr 2020
Division 2Linton LorisCambridge OddfellowsTue 28th Apr 2020
Division 3Bury St Edmunds EarwigsLinton LemursThu 7th May 2020
Division 3StowmarketBury St Edmunds BarracudasTue 31st Mar 2020
Division 3StowmarketLinton LemursTue 7th Apr 2020
Division 3SudburyLinton LynxesMon 6th Apr 2020
Division 3SudburyBury St Edmunds EarwigsMon 27th Apr 2020
Roger Goldsmith Div 1Ely Beet GargoylesBury AbbeyMon 23rd Mar 2020
Roger Goldsmith Div 1Cambridge MastersLinton LinnetsWed 25th Mar 2020
Roger Goldsmith Div 2Bury BeehiveLinton LapwingsThu 19th Mar 2020
Roger Goldsmith Div 2Linton LorikeetsBury BeehiveTue 24th Mar 2020
Roger Goldsmith Div 2Linton LapwingsBury CathedralTue 24th Mar 2020