Woodseats D | 2½ - 3½ | Woodseats C | Mon 25th Sep 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OV |
SASCA C | 2½ - 2½ | Woodseats D | Mon 2nd Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 0 - 6 | Sheffield Nomads D | Mon 2nd Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Worksop | 4½ - 1½ | Woodseats 1 | Mon 16th Oct 2023 | 19:30 | Richardson Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats A | 1 - 5 | Sheffield Nomads A | Mon 23rd Oct 2023 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OV |
Woodseats D | 3 - 3 | Chesterfield C | Mon 23rd Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Deaf A | ½ - 3½ | Woodseats C | Wed 25th Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Chesterfield B | 5 - 1 | Woodseats B | Thu 26th Oct 2023 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats B | 5 - 1 | Ecclesall C | Mon 30th Oct 2023 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 3½ - ½ | Woodseats D | Mon 30th Oct 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Chesterfield C | 5 - 0 | Woodseats C | Thu 2nd Nov 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats B | 3½ - 2½ | Barnsley B | Mon 6th Nov 2023 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats D | 1 - 3 | Barnsley C | Mon 6th Nov 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Chesterfield A | 4 - 2 | Woodseats A | Thu 9th Nov 2023 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats B | 2½ - 3½ | SASCA B | Mon 20th Nov 2023 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 3 - 1 | Ravenfield A | Mon 20th Nov 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Nomads D | 3½ - 2½ | Woodseats D | Tue 21st Nov 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Worksop A | 4½ - 1½ | Woodseats A | Mon 27th Nov 2023 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA C | 2½ - 3½ | Woodseats C | Mon 27th Nov 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Nomads C | 2½ - 3½ | Woodseats B | Tue 28th Nov 2023 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats A | 3½ - 2½ | Ecclesall A | Mon 4th Dec 2023 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 2½ - 3½ | Woodseats D | Mon 4th Dec 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 4 - 0 | Hillsborough C | Mon 11th Dec 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats D | 5½ - ½ | Darnall & Handsworth D | Mon 11th Dec 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield University B | 2½ - 3½ | Woodseats B | Thu 14th Dec 2023 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats B | 4 - 2 | Darnall & Handsworth C | Mon 18th Dec 2023 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Deaf A | 3½ - 1½ | Woodseats D | Wed 20th Dec 2023 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Barnsley C | 4½ - 1½ | Woodseats C | Tue 2nd Jan 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats A | 4 - 2 | Darnall & Handsworth A | Mon 15th Jan 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Ravenfield A | 1½ - 2½ | Woodseats D | Mon 15th Jan 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 4 - 2 | Sheffield Deaf A | Mon 15th Jan 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Ecclesall C | 2½ - 3½ | Woodseats B | Wed 17th Jan 2024 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats A | 4 - 2 | Hillsborough A | Mon 22nd Jan 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA D | 0 - 6 | Woodseats C | Mon 22nd Jan 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA D | 0 - 6 | Woodseats C | Mon 22nd Jan 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats D | 1½ - 2½ | SASCA C | Mon 22nd Jan 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Darnall & Handsworth C | 3½ - 2½ | Woodseats B | Mon 29th Jan 2024 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Nomads A | 5 - 1 | Woodseats A | Tue 30th Jan 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats B | 3 - 3 | Sheffield University B | Mon 5th Feb 2024 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA A | 5 - 1 | Woodseats A | Tue 6th Feb 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats A | 2½ - 3½ | Chesterfield A | Mon 19th Feb 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Darnall & Handsworth D | 2 - 3 | Woodseats C | Mon 19th Feb 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats D | 3 - 3 | Hillsborough C | Mon 19th Feb 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats B | 3 - 3 | Chesterfield B | Mon 26th Feb 2024 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats A | 4½ - 1½ | Worksop A | Mon 4th Mar 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Ravenfield A | 1½ - 2½ | Woodseats C | Mon 4th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats D | 1 - 3 | Sheffield Nomads D | Mon 4th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 3 - 3 | Darnall & Handsworth D | Mon 11th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA D | 2 - 4 | Woodseats D | Mon 18th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 0 - 5 | SASCA C | Mon 18th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA D | 2 - 4 | Woodseats D | Mon 18th Mar 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Ecclesall A | 3½ - 2½ | Woodseats A | Wed 20th Mar 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
SASCA B | 4 - 2 | Woodseats B | Mon 25th Mar 2024 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Barnsley C | 0 - 0 | Woodseats D | Tue 2nd Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Sheffield Nomads D | 0 - 0 | Woodseats C | Tue 2nd Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats A | 0 - 0 | SASCA A | Mon 8th Apr 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Darnall & Handsworth D | 0 - 0 | Woodseats D | Mon 8th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 0 - 0 | Chesterfield C | Mon 8th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough A | 0 - 0 | Woodseats A | Mon 15th Apr 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats B | 0 - 0 | Sheffield Nomads C | Mon 15th Apr 2024 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Chesterfield C | 0 - 0 | Woodseats D | Thu 18th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Darnall & Handsworth A | 0 - 0 | Woodseats A | Mon 22nd Apr 2024 | 19:30 | Div 1 - Davy Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats C | 0 - 0 | Barnsley C | Mon 22nd Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats D | 0 - 0 | Ravenfield A | Mon 22nd Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Barnsley B | 0 - 0 | Woodseats B | Tue 23rd Apr 2024 | 19:30 | Div 3 - Batley-Meek Memorial Trophy | Sheffield & District Chess Association | OU |
Hillsborough C | 0 - 0 | Woodseats C | Mon 29th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |
Woodseats D | 0 - 0 | Sheffield Deaf A | Mon 29th Apr 2024 | 19:30 | Div 4 - Athenaeum Cup | Sheffield & District Chess Association | OU |